Sportief

Stadswandeling Dokkum | 06 11096782 |www.stadswandelingdokkum.nl
Bowling en zalencentrum Dokkum | Tichelwei 28 | Oostrum | www.bowlingdokkum.nl
Zwembad Tolhuisbad Dokkum | Tolhuisbad 2 | Dokkum www.optisport.nl/tolhuisbad
Golfbaan de Groene Ster | Woelwijk 101 | Leeuwarden
Pitch & Putt Golf Esonstad | Skanserwei 28 | Anjum | www.pitch-putt.nl/esonstad
Tennisclub Dokkum | Harddraversdijk 1b | Dokkum | www.tcdokkum.nl
Indoor paintballcentrum | Husternoard 2 | Oudwoude | www.paintball-bulletfactory.nl
Activiteitenboerderij Hammerslag | Weardebuorsterwei 2 | Westergeest | www.hammerslag.nl

Deel dit bericht:

Uitjes met de kinderen

Bowling Dokkum | www.bowlingdokkum.nl
Kinderboerderij Dokkum | Parklaan 10 | Dokkum | www.annazijlstrahoeve.nl
Bombi Dokkum | Koophandel 4c | Dokkum | www.bombidokkum.nl
Zwembad Tolhuisbad | www.tolhuisbad.nl

Aquazoo Friesland | De Groene Ster 2 | Leeuwarden | www.aquazoofriesland.nl
Speelpark de Sanjes | Bovenweg 14 | De Westereen | www.sanjesfertier.nl
Zeehondencrèche | Hoofdstraat 94a | Pieterburen | www.zeehondencreche.nl

Deel dit bericht:

Cultureel en Musea

– In de Agenda op in-dokkum.nl kun je de actuele activiteiten en evenementen vinden.
– Loop bijvoorbeeld eens de Stadswandeling historische bierbrouwerijen Dokkum

Dokkum
Filmhuis Dokkum | Elke tweede en vierde dinsdag van de maand | www.filmhuis-dokkum.nl
Molen De Zeldenrust | Baantjebolwerk 3 | Dokkum | www.monumentenbehouddongeradeel.nl
Museum Het Admiraliteitshuis | Diepswal 27 | Dokkum | www.museumdokkum.nl

In de regio
Botanische tuin De Kruidhof | Schoolstraat 298 | Buitenpost | www.dekruidhof.nl
Fogelsangh State | Kleasterwei 3 | Veenklooster | www.fogelsangh-state.nl
Terp Hogebeintum | Pypkedyk 4 | Hegebeintum | www.hegebeintum.info
Wijngaard De Frysling | Egypte 7 | Twijzel | www.frysling.nl
Molen De Zwaluw | Mounewei 17 | Burdaard | www.dezwaluw-burdaard.nl
Biologisch Fruitbedrijf Lauwershof | Mounebuorren 2a | Engwierum | www.lauwershof.com
Museum ’t Fiskershúske | Fiskerspaad 4-8a | Moddergat | www.museummoddergat.nl
Scherjon’s Klompenmakerijmuseum | De Ypeylaan 8 | Noardburgum | www.klompen-scherjon.nl

Link toevoegen?
Mail: redactie@in-dokkum.nl

Deel dit bericht: