De gemeenteraad van Noardeast-Fryslân heeft een aangepast plan gepresenteerd gekregen voor het Harddraverspark, dat op brede steun kan rekenen. De plannen van bouwgroep Dijkstra Draisma werden in de afgelopen aangepast naar de variant 2A, met medewerking van Voetbalvereniging Dokkum, Kaatsvereniging Oostergo, Camping & Haven recreatie Dokkum. Ook de beide ondernemersverenigingen spreken steun uit voor de plannen, al willen ze niet expliciet voor de variant van Dijkstra Draisma kiezen.
Breed gedragen en aangepast plan voor Harddraverspark
Gerelateerd nieuws
Aanbevolen
Dokkumer vragenuurtje: Richard Wiersma
In het Dokkumer vragenuurtje vragen we regelmatig een bekende of minder bekende Dokkumer het hemd van het lijf. In deze editie: Richard Wiersma.
Wie ben je en wat doe je?
Ik ben Richard Wiersma, 33 jaar en ik woon in Damwoude samen met mijn...
Sport & Cultuur
Dans op Recept zoekt nieuwe dansers in Dokkum Dans op Recept, een landelijke organisatie die zich inzet voor het verbeteren van de kwaliteit van leven van mensen met o.a. de ziekte van Parkinson door middel van dans, start een zoektocht naar enthousiaste
Kort Nieuws