De werkzaamheden aan het Sud Ie project die in Dokkum goed zichtbaar zijn, liggen op schema. Dat laat de gemeente Dongeradeel weten aan In-Dokkum.nl. De damwandconstructie is voor het grootste gedeelte door Kuipers Waterbouw uit Dokkum aangebracht en er wordt hard doorgewerkt om deze werkzaamheden in februari afgerond te hebben. Daarna worden de grachten en het Klein- en Grootdiep uitgebaggerd in opdracht van de provincie Fryslân. In mei zijn die werkzaamheden ook afgerond en is Dokkum helemaal klaar voor het nieuwe toeristenseizoen.
Werkzaamheden Sud Ie liggen op schema
Gerelateerd nieuws
Aanbevolen
Dokkumer vragenuurtje: Richard Wiersma
In het Dokkumer vragenuurtje vragen we regelmatig een bekende of minder bekende Dokkumer het hemd van het lijf. In deze editie: Richard Wiersma.
Wie ben je en wat doe je?
Ik ben Richard Wiersma, 33 jaar en ik woon in Damwoude samen met mijn...
Sport & Cultuur
Dans op Recept zoekt nieuwe dansers in Dokkum Dans op Recept, een landelijke organisatie die zich inzet voor het verbeteren van de kwaliteit van leven van mensen met o.a. de ziekte van Parkinson door middel van dans, start een zoektocht naar enthousiaste
Kort Nieuws