Alle vier de flats aan de Houtkolk in Dokkum zijn aan de buitenkant helemaal gereed en de steigers zijn inmiddels weggehaald. In totaal zijn er vier flats van vier tot zeven verdiepingen gebouwd. Direct naast de Dokkumer Ee vond de start van de bouw plaats in 2017. In totaal zijn 77 koop- en huurappartementen gerealiseerd, de vier Dokkumer flats hebben elk een eigen uitstraling, opzet en uitstraling. De verschillende torens werden gerealiseerd door Bouwgroep Dijkstra Draisma, Bouwbedrijf Visser, Schregardus, Adema Architecten en de gemeente Noardeast-Fryslân.
Nieuwe Dokkumer flats uit de steigers
Gerelateerd nieuws
Aanbevolen
Dokkumer vragenuurtje: Richard Wiersma
In het Dokkumer vragenuurtje vragen we regelmatig een bekende of minder bekende Dokkumer het hemd van het lijf. In deze editie: Richard Wiersma.
Wie ben je en wat doe je?
Ik ben Richard Wiersma, 33 jaar en ik woon in Damwoude samen met mijn...
Sport & Cultuur
Dans op Recept zoekt nieuwe dansers in Dokkum Dans op Recept, een landelijke organisatie die zich inzet voor het verbeteren van de kwaliteit van leven van mensen met o.a. de ziekte van Parkinson door middel van dans, start een zoektocht naar enthousiaste
Kort Nieuws