Een hele drukke dag in, op en bij de molen Zeldenrust. Het mooie weer werkte hier zeker aan mee en was er mede de oorzaak van. Een prachtige blauwe lucht met echte oud Hollandse Ruysdael wolken en een straffe noordwesten wind zonder enige neiging tot water brengend onheil. Van dat weer waarbij uit alle hoeken, krochten en spelonken het voet- en fietsvolk te voorschijn komt. Als of er een bel gaat: “de paden op, de lanen in, vooruit met flinke pas”. Vanzelfsprekend is een met vier armen in de wind zwaaiende dame als de Zeldenrust een mooi punt om eens fijn uit te waaien en tegelijk even bij stil te staan. Dat stil staan is zeker niet van toepassing op de meegebrachte kinderschare.
Zeldenrust en altijd wat. De tas.
Gerelateerd nieuws
Aanbevolen
Dokkumer vragenuurtje: Richard Wiersma
In het Dokkumer vragenuurtje vragen we regelmatig een bekende of minder bekende Dokkumer het hemd van het lijf. In deze editie: Richard Wiersma.
Wie ben je en wat doe je?
Ik ben Richard Wiersma, 33 jaar en ik woon in Damwoude samen met mijn...
Sport & Cultuur
Dans op Recept zoekt nieuwe dansers in Dokkum Dans op Recept, een landelijke organisatie die zich inzet voor het verbeteren van de kwaliteit van leven van mensen met o.a. de ziekte van Parkinson door middel van dans, start een zoektocht naar enthousiaste
Kort Nieuws