Dokkum verwacht aanstaand weekend opnieuw een sfeervol en gezellig weekend. In de historische binnenstad en daarbuiten zijn verschillende activiteiten die daar volop aan bij zullen dragen. Het hoogtepunt zal de jaarlijkse kerstfair in Dokkum zijn. Vrijdag 12 december aanstaande kunnen bezoekers volop genieten van een betoverend mooie kerstsfeer in de historische binnenstad van Dokkum. Op zaterdag 13 december staat de Fryske Kroegkwis op het programma en ook die beloofd erg gezellig te worden.
Sfeervol en gezellig weekend verwacht in Dokkum
Gerelateerd nieuws
Aanbevolen
Dokkumer vragenuurtje: Richard Wiersma
In het Dokkumer vragenuurtje vragen we regelmatig een bekende of minder bekende Dokkumer het hemd van het lijf. In deze editie: Richard Wiersma.
Wie ben je en wat doe je?
Ik ben Richard Wiersma, 33 jaar en ik woon in Damwoude samen met mijn...
Sport & Cultuur
Dans op Recept zoekt nieuwe dansers in Dokkum Dans op Recept, een landelijke organisatie die zich inzet voor het verbeteren van de kwaliteit van leven van mensen met o.a. de ziekte van Parkinson door middel van dans, start een zoektocht naar enthousiaste
Kort Nieuws