Foto: Marit Anker
De organisatie van de Bonifatius Musical had vrijdagmiddag niet te klagen over belangstelling tijdens de perspresentatie in de Bonifatius Kapel in Dokkum. Niet alleen van de pers, maar ook publiek liet zich zien tijdens de de presentatie van zowel regisseur Marc Krone, als de nieuwe cast van Bonifatius de Musical.
Grote belangstelling voor Bonifatius de Musical
Gerelateerd nieuws
Aanbevolen
Dokkumer vragenuurtje: Richard Wiersma.
In het Dokkumer vragenuurtje vragen we regelmatig een bekende of minder bekende Dokkumer het hemd van het lijf. In deze editie: Richard Wiersma.
Wie ben je en wat doe je?
Ik ben Richard Wiersma, 33 jaar en ik woon in Damwoude samen met mijn...
Sport & Cultuur
Dans op Recept zoekt nieuwe dansers in Dokkum Dans op Recept, een landelijke organisatie die zich inzet voor het verbeteren van de kwaliteit van leven van mensen met o.a. de ziekte van Parkinson door middel van dans, start een zoektocht naar enthousiaste
Kort Nieuws