Zaterdagmiddag 24 maart wordt onder leiding van Jacqueline Visser van SUP Skool Dokkum een SUP Clean georganiseerd. Jacqueline beleeft sinds een jaar met haar SUP Skool de Dokkumer stadsgrachten vanaf het water: “Het is elke keer weer een feestje om door de grachten te varen en we blijven verrast hoe mooi Dokkum is vanaf het water. Toch kom ik na elke SUP-tocht terug met zwerfafval. Vooral in de zomer maanden treffen we veel blikjes en flesjes in het water aan.”
Dokkum World Water Day – SUP Clean
Gerelateerd nieuws
Aanbevolen
Dokkumer vragenuurtje: Richard Wiersma
In het Dokkumer vragenuurtje vragen we regelmatig een bekende of minder bekende Dokkumer het hemd van het lijf. In deze editie: Richard Wiersma.
Wie ben je en wat doe je?
Ik ben Richard Wiersma, 33 jaar en ik woon in Damwoude samen met mijn...
Sport & Cultuur
Dans op Recept zoekt nieuwe dansers in Dokkum Dans op Recept, een landelijke organisatie die zich inzet voor het verbeteren van de kwaliteit van leven van mensen met o.a. de ziekte van Parkinson door middel van dans, start een zoektocht naar enthousiaste
Kort Nieuws