Vanaf vandaag is er een nieuw souvenir van Dokkum te verkrijgen bij Van der Kooi tassen- en lederwinkel: een verantwoord en lokaal gemaakte Dokkumer tas met een afbeelding van de omgeving. De foto’s op de tassen zijn gemaakt door fotografe Mijke Bos uit Dokkum. De eerste serie betreft drie soorten tassen met een afbeelding van Dokkum, Ternaard en Moddergat.
Damesduo komt met Dokkumer tas
Gerelateerd nieuws
Aanbevolen
Dokkumer vragenuurtje: Richard Wiersma
In het Dokkumer vragenuurtje vragen we regelmatig een bekende of minder bekende Dokkumer het hemd van het lijf. In deze editie: Richard Wiersma.
Wie ben je en wat doe je?
Ik ben Richard Wiersma, 33 jaar en ik woon in Damwoude samen met mijn...
Sport & Cultuur
Dans op Recept zoekt nieuwe dansers in Dokkum Dans op Recept, een landelijke organisatie die zich inzet voor het verbeteren van de kwaliteit van leven van mensen met o.a. de ziekte van Parkinson door middel van dans, start een zoektocht naar enthousiaste
Kort Nieuws