Deze week is Jelle Bijlsma BV net buiten Dokkum begonnen met het slaan van de palen voor de natuurvriendelijke oevers voor de Súd Ie net buiten Dokkum. In deze eerste fase wordt ook het water van de Súd Ie op diepte gebracht. Het bevaarbaar maken van de Súd Ie gaat gepaard met de aanleg van vispassages en het ecologisch verrijken van de oevers samen met Wetterskip Fryslân. Zo ontstaat er een unieke vaarroute van Dokkum naar het Lauwersmeer.
Aanleg natuurvriendelijke oevers Sud Ie gestart
Gerelateerd nieuws
Aanbevolen
Dokkumer vragenuurtje: Richard Wiersma
In het Dokkumer vragenuurtje vragen we regelmatig een bekende of minder bekende Dokkumer het hemd van het lijf. In deze editie: Richard Wiersma.
Wie ben je en wat doe je?
Ik ben Richard Wiersma, 33 jaar en ik woon in Damwoude samen met mijn...
Sport & Cultuur
Dans op Recept zoekt nieuwe dansers in Dokkum Dans op Recept, een landelijke organisatie die zich inzet voor het verbeteren van de kwaliteit van leven van mensen met o.a. de ziekte van Parkinson door middel van dans, start een zoektocht naar enthousiaste
Kort Nieuws