De eerste toeristen wisten het nieuwste horecapand van Dokkum – eetcafé Burgers - woensdag direct te vinden. Harrie Koonstra uit Kootstertille hield echter geen grote opening of publiekstrekkende stunts. “Eerst maar eens gewoon open en kijken hoe het gaat”, vertelt de eigenaar van het pand. De afgelopen vier en een halve maand werd het pand ingrijpend verbouwd van feestkroeg tot modern eetcafé. Met de focus op allerlei soorten burgers en menu’s, eventueel samen met een biertje of wijntje. Bij Burgers is daarnaast nog veel meer te krijgen.
Eetcafé Burgers in Dokkum geopend
Gerelateerd nieuws
Aanbevolen
Dokkumer vragenuurtje: Richard Wiersma
In het Dokkumer vragenuurtje vragen we regelmatig een bekende of minder bekende Dokkumer het hemd van het lijf. In deze editie: Richard Wiersma.
Wie ben je en wat doe je?
Ik ben Richard Wiersma, 33 jaar en ik woon in Damwoude samen met mijn...
Sport & Cultuur
Dans op Recept zoekt nieuwe dansers in Dokkum Dans op Recept, een landelijke organisatie die zich inzet voor het verbeteren van de kwaliteit van leven van mensen met o.a. de ziekte van Parkinson door middel van dans, start een zoektocht naar enthousiaste
Kort Nieuws